üsküdar lazer epilasyon

üsküdar lazer epilasyon Herkes farklı cilt yapılarına sahiptir. Cilt yapısını tanıyıp eksikleri gidermek adına bakım yapmak oldukça önemlidir. Böylece daha sağlıklı görünen, aydınlık ciltlere sahip olunabilir. Cildin eksiklerini görmemek, cilt tipine uygun olmayan ürünler kullanmak akne, yara vb. farklı cilt sorunlarının oluşmasına yol açabilmektedir. Bu nedenle doğru cilt bakımı yapmak son derece önemlidir.

Cilt tipinizde fark edilir bir değişiklik olması, çok fazla cilt bakım ürünü kullandığınızın bir göstergesi olabilir.

Genellikle yağlı bir cildiniz varsa, çok ürün kullanmanız durumunda cildiniz daha kuru ve daha hassas hale gelebilir.
Veya tam tersi, kuru cildiniz gün boyunca daha fazla yağ üretmeye başlayabilir veya yüzünüzü kızarıklık veya sivilce kaplayabilir.

Cilt tipinde gördüğünüz bu değişiklikle birlikte, rutininize daha fazla ürün eklemek veya kullandığınız ürünleri değiştirmek gibi bir yanılsamaya kapılabilirsiniz. Ancak bu şekilde kavuşmayı istediğiniz parlak ve sağlıklı bir cildi elde edemeyecek bir kısır döngü içerisine düşeceksiniz. Esas çözüm, cilt bakım rutininizdeki adımların sayısını azaltmak olabilir.

lt bakımı rutininizi gözden geçirin

Sorunlu bir cildiniz varsa, sorunun temelini tanımlamanın en iyi yollarından biri, rutininizi ana hatlarıyla belirlemek ve gereksiz cilt bakım ürünlerini ortadan kaldırmaktır.

Temizleme
Peeling
Tonik
Esans
Serum ve ampuller
Kağıt maske
Göz kremi
Nemlendirici
Gece maskesi
SPF (Güneş Koruma)

2021-08-05T09:30:12+00:00

Leave A Comment

Taksim Masaj | şişli güzellik salonu | Bakırköy Masaj | Taksim Spa <