İLK BAHARDA CİLT BAKIMI

Cilt Bakımı İstanbul Anadolu Yakası İlk Baharın gelmesi ve güneşin yüzünü göstermesiyle ruhumuzda ve bedenimizde oluşan yenilenmeyi cildimize de yansıtmanın zamanı geldi.
Kış aylarında soğuk ve kirli havanın yanı sıra, mevsim gereği fazlaca tükettiğimiz yağdan ve karbonhidrattan zengin gıdalar da cildimiz üzerinde olumsuz etkilerini gösteriyor.
Soğuk havaya maruz kalıp birde devamlı maske kullandığımız dan dolayı kuruyan, matlaşan ve cansızlaşan, sivilce ve lekelerle yıpranan cildimizi modern yöntemlerle ışıltılı bir görünüme kavuşturmak günümüzde işten bile değil.
Vücudumuzun en kıymetli örtüsü cilttir. Ve pek çok insan cilt sorunlarının en çok kış döneminde yaşandığına inanıyor. Maalesef, bu doğru bilinen yanlışlardan biri. Yenilenmenin, uyanışın ve rengin mevsimi olan ilkbaharda da cildiniz ciddi zararlar görüyor. Kızarıklık, kuruluk, pullanmaya bağlı döküntü, akne ve leke miktarında artış yaşanan sorunlardan sadece bir kısmını oluşturuyor.
İlkbaharda cildinizi haftada bir kez şımartıp taze ve parlak görünmesini sağlayın.
Güneş ışınları, ilkbaharda kış mevsiminden itibaren artar, bu nedenle cildinizin UV ışınlarından zarar görmesini engellemek ve yanma ve kuruluklarını önlemek için güneş kremi kullanarak korunması gerekir
Cildinize günlük nemlendirici ve tonik uygulayın, cilt kuruluğuna ve yüzünüzdeki ince çizgilerle mücadele eden ve cildinize sıkı bir görünüm kazandıran nemlendirici kremler sayesinde ilkbaharda cildinizi koruyun.
Aylık kür bakımlarınız ’da uzman ellerde yaptırmayı unutmayı profesyonel ellere kendinizi teslim edip doğru uygulama ve doğru işlemlerle kendinizi yaza hazırlayın
İşte Esteati Güzellik Salonu olarak bizlere düşen görev de ilk aşamada cilt analizi yaptıktan sonra doğru bakımı ve uygulamalarla cildinizi yaza hazırlamaktır…

2021-08-05T09:27:54+00:00

Leave A Comment

Taksim Masaj | şişli güzellik salonu | Bakırköy Masaj | Taksim Spa <